LARGO HARIO чайний заварник

hariolargo
999,00
грн.
LARGO HARIO Японський чайний заварник. Натхненні дизайном V60 пуроверов для кави, Hario вирішив створити чайний заварник для чаю і їм вдалося ще раз. Це пристрій зробить будь-який чай ентузіастів зручно і миттєво. Процес заварювання чаю щоранку вручну ніколи не буде колишнім. Після того, як листя чаю заварилися, натисніть на важіль, і чудовий чай виллється в сервер а листя будуть залишатися всередині чайного заварника. Він відмінно підходить для заварювання високої якості чаю від 2-х до 5 хвилин. Як і більшість продуктів HARIO заварник для чаю також зроблений з самого високої якості, жаростійке скло. Велика 800мл скляна чаша дозволяє вам спостерігати як чай заварюється всередині чаші. Для того, щоб почати заварювання, просто додайте листя чаю і гарячу воду, коли підійшов час і чай заварився, натисніть маленький важіль і ваш смачний чай переллється безпосередньо в декантер нижче.

Він має силіконову основу, так що ви можете використовувати його на будь-якому типі графина, проте ми рекомендуємо сервери або станції HARIO.

Конструкція заварника досить проста. У дні колби знаходиться сито з клапаном. Коли натиснути на кнопку ― клапан відкриється і заварений напій переміститься в нижній посудину, а заварка ― залишиться у верхньому.
Матеріали: високоякісне термостійке скло і силікон термостійкий
  • Тип посуду: Заварювальний чайник
  • Матеріал: Склоситечко Є
  • Обсяг 800 мл
  • Колір: чорний
  • Підходить для миття в посудомийній машині
  • Виробник: Hario
ЗРОБЛЕНО В ЯПОНІЇ

    Розділ: Інше

    Click to order