МИ ПРАЦЮЄМО
Про наш продукт
KOMBUCHA
корисний напій
Безалкогольний
Створений чайними майстрами, лише з елітних сортів чаю.
Kombucha
На цей час створено три види напої:
Створена не кухарями, а чайними майстрами, експертами чайного бізнесу та чайними сомельє! Тому в якості сировини для її виробництва використовуються лише елітні сорти чаю вищих грейдів. Червоний чай та Шу Пуер. Бірюзові улуни Те Гуань Інь та Мао Се. Білий чай зі старих дерев Юе Гун Бай Місячний Світ
Ми єдині наразі серед виробників комбучі не використовуємо цукор! Не використовуємо так само варення, а лише свіжі чи свіжоморожені фрукти! Тому наша комбуча містить на 100 мл. всього 19 ккал. НИЗЬКОКАЛОРІЙНА
В якості сировини для її виробництва використовуються лише елітні сорти чаю вищих грейдів, які використовуються у чайних церемоніях, свіжі та свіжоморожені фрукти. Дана технологія дозволяє нам проводити екстракцію чаю та фруктів без нагріву! Це дозволяє нам зберегти всі вітаміни та корисні мікроелементи чайного листа, ягід та фруктів, не руйнуючи їх при кип'ятінні.
ЕЛІТНІ СОРТИ ЧАЮ
100% НАТУРАЛЬНИЙ
БЕЗ ЦУКРУ
Для партнерів
АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОДУКТУ
БЕЗКОШТОВНО доставимо Вам на дегустацію.
СТАБІЛЬНІСТЬ НАПОЮ
Kombucha
Наші напої зберігаються при температурі від 2 до 20 ℃ протягом 6-х місяців, абсолютно не змінюючи смакових та інших характеристик, при цьому не стає шкідливою для організму більше 6-ти місяців. Наша Комбуча, на відміну від аналогічних напоїв конкурентів, не вимагає зберігання у холодильниках, що значно спрощує логістику та поводження з нею у точках збуту! Так само, на відміну від інших виробників комбучі, у яких продукт продовжує ферментуватися після розвитку в пляшки, внаслідок чого постійно змінюється смак і рівень газації, ми завершуємо процеси ферментації у виробничому процесі ще до розливу в пляшки, і слабка, натуральна газація і смак залишаються стабільними протягом усього терміну придатності! Так споживач не стикається з проблемою різного рівня газації і смаку, що відрізняється, в 2-х однакових напоях, взятих з однієї полиці, що відрізняються датою виробництва на тиждень - два.
Всі поточні аналізи ринку безалкогольних напоїв у країнах світу та в Україні показують стрімке зростання попиту на натуральні, корисні напої, а Комбуча, як напій, що володіє корисними властивостями чаю та пробіотиків, тонізуючим та антиоксидантним ефектом, натуральною газацією та величезним спектром смаків, займає найперспективніші позиції. Досвід таких країн як Америка, Канада, Австралія, Британія та країн Є.С., де цей напій вже набув колосальної популярності і стрімко витісняє лимонади та содову з головних полиць магазинів.
ЗАРОБЛЯЙ
41%
Чистого прибутку
БЕЗКОШТОВНО розробимо та надрукуємо буклет для меню у вашому стилі.
Графік популярності напою
2020
2021
Продані пляшки по світу
2019
10 млн
20 млн
40 млн
80 млн
Введіть свій номер та ми зателефонуємо Вам та відповімо на всі питання.
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
ІНШІ НАШІ ПРОДУКТИ
КАВА
100% ARABICA ВЛАСНОГО ОБСМАЖЕННЯ
CACAO
КАВОВАРКИ, V60, ФІЛЬТРИ, КАВОМОЛКИ, ТА ІНШЕ
АКСЕСУАРИ
НАТУРАЛЬНЕ КАКАО АЛКАЛІЗОВАНЕ, ГАРЯЧИЙ ШОКОЛАД, МІЛКШЕЙКИ